Postřikovač zahradní Marolex Hobby, 7l

Kód: TM-MXS022.111
Neohodnoceno
Značka: Marolex
1 010 Kč 834,71 Kč bez DPH
Expedujeme během 24-48 hod
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS
Pokud své dobrodružství se zahradou teprve začínáte, bude pro vás hobby™ postřikovač ideální. Čerpá ze všech našich nejpokročilejších řešení a možnost namontovat jakoukoli z našich přívodních trubek z něj činí nejlepší volbu do začátků.
Postřikovač přes rameno Hobby 7 najde široké využití v zahradách, sklenících nebo lesních školkách.
Postřikovač Hobby s objemem 7 litrů je malý ale výkonný. Pesticidy ani různé další zahradní postřiky postřikovači neublíží - je vůči nim velmi odolný. Praktický popruh přes rameno umožňuje poponášení lehkého postřikovače po zahradě i skleníku. Postřikovou tyč dlouhou 50 cm můžete kdykoliv vyměnit za jednu z tyčí z naší široké nabídky. Součástí je také pevná vyměnitelná 170 cm hadice.
V balení najdete také servisní sadu a náhradní trysku.

Postřik přírodními rostlinnými přípravky
Výtažky z kopřivy, česneku a cibule jsou jen některé z přirozených způsobů boje proti parazitům a škůdcům. Různá kapacita hobby postřikovačů vám umožní přesně přizpůsobit produkt vašim potřebám.

Postřik přípravku na ochranu rostlin
Ne vše se dá zvládnout ekologicky. Někdy je pro záchranu milovaných rostlin potřeba rychlý a účinný zásah. Hobby lze vybavit jakýmkoliv příslušenstvím v naší nabídce, díky kterému si na zahradě poradíte i s těmi největšími nepřízněmi.

Hnojení zeleniny a bylinek na list
Ke každému hobby postřikovači od nás dostanete navíc 1 mm trysku, jejíž jemné kapky připomínající lehkou mlhu. Lze ji využít k hnojení na list. Menší kapky lépe pokryjí celou rostlinu a hnojivo se optimálně využije.

Účinné vysokotlaké čerpadlo
Čerpadlo bylo zkonstruováno pomocí počítačových simulačních nástrojů, které analyzují namáhání materiálu, díky čemuž jsme získali lehké a odolné čerpadlo. Rukojeť byla přizpůsobena tvaru ruky, což zaručuje pevný úchop při pumpování a minimalizuje únavu.

Zámek dávkovacího ventilu
Dávkovací ventil integrovaný s rukojetí Marolex umožňuje pohodlnější práci. Zámek snižuje namáhání svalů ruky při dlouhé práci s postřikovačem. Stisknutím a posunutím tlačítka dávkovacího ventilu dopředu jej uzamknete v otevřené poloze, aniž byste museli tlačítko držet stisknuté.

Třívrstvá pancéřová hadice
Všechny hadice v postřikovačích jsou vybaveny dodatečnou vnitřní výztuhou, zvyšující odolnost vůči tlaku a vnějším faktorům. Naše hadice jsou odolné proti ohybu, prasknutí a natažení. Třívrstvá konstrukce znamená kvalitu bez kompromisů.

Nastavitelná tryska proudu
Trysky v našich postřikovačích mají plynulé nastavení úhlu rozstřiku od velmi širokého až po rovnoměrný proud. Vše, co potřebujete, je jedna tryska, kterou lze použít pro zavlažování i zamlžování.

Vysokotlaká nádrž
Vysokotlaká nádrž zajišťuje nejvyšší bezpečnost při používání. Speciální způsob výroby a vícestupňový proces kontroly kvality cisteren zaručují dlouhou životnost a bezpečnost.
Na tlakovou nádobu se vztahuje záruka 5 let.

SPECIFIKACE
Celková kapacita nádoby: 7,8 l
Pracovní kapacita nádoby: 7 l
Délka postřikovací tyče: 50 cm
Hmotnost: 1,6 kg
Tlak: 4 bar
Výska: 470 mm
Tabulka chemické odolnosti postřikovačů MAROLEX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz