Kontakty - o nás

 

NONSTOP infolinka:
+420 577 544 634
Telefonní podpora:
+420 721 682 543 (8:00 - 16:00)
Emailová podpora:

Doporučujeme zvolit online tlačítkovou podporu, pokud Váš požadavek najdete na tlačítku výše.

Jedná se o mnohem jednodušší a rychlejší odbavení Vašeho požadavku.

Pokud potřebujete použít emailovou komunikaci: info@autonar.cz 

 

 

 

 O nás:

logo autonar menší 

12 let na trhu!

© 2011 - 2023

 

 

Společnost:

Autonar czech s.r.o.

IČ: 08955417

DIČ: CZ08955417

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě (C 81436)

(dříve pod živností současného jednatele firmy Autonar czech s.r.o. "Michala Hlavici")

 

    Hodnocení:

AKTUÁLNÍ RECENZE O NÁS NA HEUREKA ZDE

 

Adresa společnosti, adresa pro vrácení zboží:

Autonar czech s.r.o. (plátce DPH)

Mštěnovice 30 (adresa není prodejna, sklad ani výdejní místo), můžete, ale zde posílat reklamace a vracené zboží.

Lešná 756 41 (u Valašského Meziříčí)

Adresa e-shopu není prodejna, sklad ani výdejní místo, ale pouze adresa eshopu a provozovna. Pro osobní odběr a jeho možnosti prosím klikněte na osobní odběr v menu eshopu. Děkujeme

 

Všeobecné dotazy:

info@autonar.cz - Doporučujeme zvolit online podporu, pokud Váš požadavek najdete na tlačítku výše. Jedná se o mnohem jednodušší a rychlejší odbavení Vašeho požadavku.

* Pokud se vám emaily vracejí zpět, zkuste poslat dotaz přes tlačítko výše "Všeobecný dotaz"

* Pokud Vám nepřišla do 24hod odpověď, podívejte se do SPAM složky.

 

 

Více o nás:

 

V roce 2011 se začala psát úspěšná kapitola společnosti Autonar Czech s.r.o., a to prodejem autodílů s předností pro vozy značky Škoda. V té době ještě pod živností majitele současné firmy, Michala Hlavici. Od té doby firma prošla úžasným vývojem a rozšířila své služby a sortiment.

V roce 2016, reagujíc na rostoucí poptávku zákazníků jsme do nabídky přidali i autonářadí a nářadí pro běžné kutily. Díky pestrým dodavatelům v ČR i zahraničí je naše nabídka různého nářadí a vybavení opravdu pestrá a bezkonkurenční.

V roce 2020 rychlý růst a pozitivní odezva zákazníků vedla k dalšímu rozšíření nabídky, a to o vybavení pro domácnost, zahradu a mnoho dalšího. Cílem bylo uspokojit své zákazníky, kteří byli spokojeni s přístupem firmy a chtěli nakupovat vše u nás na jednom místě.

V roce 2022, z důvodu rostoucího zájmu i návštěvnosti ze strany našich zákaznic jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o kuchyňské vybavení a to ve velkém stylu. Jsme hrdí na to, že i zde můžeme nabídnout jeden z nejrozmanitějších sortimentů kuchyňských potřeb v České republice. Chceme uspokojit všechny ženy, které oceňují kvalitu, eleganci a praktičnost. Od designových doplňků po užitečné kuchyňské nástroje, naše nabídka zahrnuje produkty, které zpříjemní každodenní chvíle strávené v kuchyni a skvěle vyvažuje rovnováhu v našem e-shopu.

Síla Autonaru tak nyní nespočívá jen v širokém sortimentu produktů, ve kterém se stále vzhledem k neustálému školení vyznáme, ale také v odborném poradenství, podpoře nebo ponákupním servisu. Znalí a profesionální zaměstnanci jsou vždy připraveni pomoci zákazníkům vybrat ten správný produkt nebo poskytnout doporučení a rady týkající se oprav, údržby nebo jiných praktických rad.

Tato rozmanitost výrobků a služeb ukazuje flexibilitu a schopnost firmy reagovat na dynamiku trhu a potřebu zákazníka.

Náš hlavní cíl je zjednodušit život našich zákazníků. Bez ohledu na to, zda jste automechanik hledající specifické nářadí, běžný kutil se zájmem o zahradničení či hospodyňka, jsme tady pro vás!

Našim dalším cílem je nabídnout zákazníkům co nejširší sortiment na jednom místě, aby nemusel složitě nakupovat na více e-shopech, a proto

V současné době disponujeme více jak 100 000 produkty z různých kategorií a stále se nám daří zachovat lidský a osobní přístup. Nejsme marketplace, proto za své zboží ručíme od Vaší poptávky, přes nákup až po doručení a následný ponákupní servis.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz