LED výstražný paprsek 51 funkcí 76cm R65 R10 schválení 12-24V AMIO

Kód: HD-T641C
Neohodnoceno
Značka: Hadex
6 370 Kč 5 264,46 Kč bez DPH
Expedujeme během 24-48 hod
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výstražný LED paprsek 762 mm má 51 funkcí. Sada obsahuje dálkové ovládání pro ovládání zařízení. Jedná se o výrobek certifikovaný v souladu s normami jako ECE R65, ECE R10 SAE

Vlastnosti

PočetLED: 108 SMD
Vyrobeno z: plast
Pevné: pomocí šroubů
Kabel: se zástrčkou do zapalovače cigaret
Napětí: 12/24V
Funkce: 51 světelných funkcí, stroboskopické a stabilní typy
Provozní teplota: -30°Caž 50°C
Certifikáty: ECE R65, ECE R10, SAE
Rozměry: 762 x 280 x 82 mm
Stupeň krytí: IP66
Barva světla: oranžová
Barva stínidla: transparentní
LED výstražný paprsek je zařízení používané především ve vozidlech k upoutání pozornosti lidí a varování před nebezpečím, poruchou nebo jinou situací vyžadující pozornost. Je důležitým bezpečnostním prvkem používaným v policejních vozech, sanitkách, hasičských vozidlech a také ve stavebních a dopravních vozech.

Výstražný LED paprsek se skládá z řady diod, které vyzařují intenzivní a jasné světlo. Díky pokročilé technologii nabízejí výstražné paprsky výjimečnou viditelnost i za ztížených světelných podmínek, jako je noc, za srážek nebo za mlhy.

Klíčové vlastnosti varovného paprsku LED:

Jas : LED diody generují silné a intenzivní světlo, které je viditelné z dálky, což umožňuje ostatním účastníkům silničního provozu nebo pracovníkům rychle zpozorovat vozidlo nebo varovnou oblast.

Programovatelnost : Naše varovné paprsky LED jsouprogramovatelné, což vám umožňuje vytvářet různé vzory blikajícího nebo pulzujícího světla, které navíc přitahuje pozornost.

Nízká spotřeba energie : Technologie LED je energeticky účinná, takže varovné paprsky LED nezatěžují elektrický systém vozidla nebo zařízení.

Instalace : Nosníky lze namontovat na střechu vozidla nebo na jiná vhodná místa, aby byla zajištěna maximální viditelnost z různých směrů.

Ovládání : Lze ovládat zevnitř vozidla pomocí vyhrazeného ovládacího panelu nebo pomocí dálkového ovládání.

Vodotěsné : LED paprsky jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, díky čemuž jsou odolné a spolehlivé i v obtížných povětrnostních podmínkách.

Výstražné paprsky LED hrají klíčovou roli při zlepšování bezpečnosti na silnicích a na pracovišti tím, že umožňují rychlou identifikaci vozidel a oblastí vyžadujících pozornost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz