Kompostér podzemní COMBIOSOIL černý, 25cm

Kód: TM-PPIKUGL-S411
Neohodnoceno
Značka: PROSPERPLAST
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Expedujeme během 24-48 hod
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS
Čím se kompostér Combiosoil liší od jiných výrobků?

Kompostér zapuštěný do země je skvělou alternativou pro pěstitele, kteří na své zahradě nemohou (nebo nechtějí) mít klasický „nadzemní“ kompostér. Běžné kompostéry odvedou dobrou službu, ale kvůli jejich rozměrům nebo zápachu je někteří zahrádkáři na svém pozemku nestrpí.
S podzemním kompostérem Combiosoil můžete tyto problémy pustit z hlavy. Zakopávají se přímo do země, takže na povrchu zabírají minimum prostoru. Představují efektivní řešení, pokud nemáte v zahradě místa nazbyt nebo nechcete ztrácet čas přenášením hnojiva z kompostérů na záhony.

Jak funguje kompostér Combiosoil v praxi?
Kompostér je určený k zapuštění do země. Průměr tohoto modelu zahradního kompostéru je 25 cm. Díky minimalistickém rozměrům je možné kompostér zakopat přímo na záhonech s výsadbou.
Nad povrchem zůstane pouze část konstrukce s víkem, skrze nějž můžete do kompostéru pohodlně přidávat další organický materiál. Tlející zbytky přilákají žížaly a další drobné živočichy, kteří svou činností přispívají k rozkladným procesům, a tím obohacují půdu o důležité živiny.
Zapuštěním kompostéru do půdy se organická hmota uvnitř lépe prohřívá. Tímto způsobem dochází ke snadnějšímu rozkladu materiálu, a tedy i rychlejšímu vzniku kvalitního hnojiva pro rostliny. Pěstujete-li na záhonech bylinky, ovoce nebo zeleninu, dříve se budete těšit z bohaté úrody.

Z čeho se podzemní kompostér vyrábí?
Kompostér je vyrobený z houževnatého plastu, který odolává slunečnímu záření, povětrnostním vlivům, kyselému prostředí, bakteriím a plísním. konstrukce je tak skvěle uzpůsobena pro zakopání do zeminy, která navíc chrání hlavní část konstrukce před nepříznivým počasím.
Použitý výrobní materiál je zdravotně nezávadný. Neuvolňuje žádné škodlivé látky, které by mohly kontaminovat půdu nebo poškodit zdraví výsadby. Plastový kompostér tak můžete bez obav zakopat přímo v bezprostřední blízkosti okrasných nebo užitkových rostlin.

Výhody podzemního kompostéru Combiosoil
Ideální pro zakopání do záhonů, kde zabírá minimum místa
Neuvolňuje nadměrný zápach do okolního prostředí
Vznik kompostu je urychlen díky prohřívání konstrukce
Plastový výrobní materiál je šetrný k půdě i výsadbě

SPECIFIKACE
Barva: černá
Délka: 25 cm
Šířka: 25 cm
Výška: 53 cm
Hmotnost: 637 g
Objem: 11 l
Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz