Momentový klíč 1/2" 20-120 Nm, zvýšená přesnost 3 %, s certifikátem - QUATROS QS59120

Kód: QS59120
Neohodnoceno
Značka: QUATROS
1 752 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Momentový klíč „momenťák“ s rozsahem 20-120 Nm, čtyřhran 1/2”, vysoce přesný, přepínání vlevo-vpravo, s kalibračním certifikátem v češtině, v plastové kazetě – QUATROS QS59120

Speciální nářadí pro utahování spojů, u kterých záleží na přesném momentu dotažení, např. z důvodu rizika stržení závitů, natažení šroubů apod. Tato varianta je díky velkému rozsahu utahovacích momentů vhodná pro širokou škálu prací. Zvýšená přesnost +- 3 % je ideální pro extra citlivé spoje.

Požadovaný moment se snadno nastavuje otočnou rukojetí se zámkem. Stupnice je laserem vyfrézovaná přímo do těla nástroje a odolná proti otěru, takže nehrozí její opotřebování (ohmatání). Po dotažení šroubu na nastavenou hodnotu klíč slyšitelně cvakne a hlava se tzv. zlomí.

Ráčnový mechanismus má 72 zubů, díky čemuž je práce velmi přesná. Otáčení na čtyřhranu lze přepínat páčkou vlevo/vpravo např. pro vyšroubování (už povoleného) šroubu, nebo k nastavení klíče do pohodlné polohy před finálním utažením. Momentový klíč je na běžné pravotočivé šrouby.

Každý klíč je otestován a certifikován dle normy ISO 6789, protokol v češtině je součástí balení. Vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli, rukojeť je vroubkovaná a umožňuje pevné a zároveň pohodlné uchopení.

Dodáváno v plastovém pouzdře s odkládacími přihrádkami (např. na hlavice) a madlem pro pohodlné přenášení.

Technické parametry:

- vodicí čtyřhran: 1/2“ (12,7 mm)

- rozsah utahovacího momentu: 20-120 Nm

- přesnost: +/- 3 %

- počet zubů ráčnového mechanismu: 72

- celková délka klíče: 450 mm

- balení: plastová kazeta s rukojetí

Doplňkové parametry

Kategorie: Momentové a úhlové dotahování
Výrobce: QUATROS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: